Torital / O firmie / Wizja, misja, wartości

Zapisz do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Wizja, misja, wartości

Misją firmy TORITAL SP. Z O.O. jest konsekwentna realizacja programu rozwoju oraz umacnianie pozycji na rynku przy pełnym zrozumieniu i dostosowaniu do potrzeb klienta. Naszym celem jest dostarczanie usług o najwyższej jakości oraz sprostanie wyzwaniom jakie niesie za sobą rozwój rynku motoryzacyjnego.

TORITAL SP. Z O.O. prowadzi sprzedaż samochodów IVECO DAILY na obszarze swojego działania. Oferujemy kompleksową obsługę przy zakupie samochodu, pomoc doradców handlowych w zakresie doboru wersji, wyposażenia auta jak również zabudowy indywidualnie dostosowanej do potrzeb przedsiębiorcy. Nasi klienci mogą na miejscu skorzystać z usług finansowaych kilku banków i firm leasingowych. Ponadto oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych. Zajmujemy się także skupem, sprzedażą i komisem samochodów używanych różnych marek.

TORITAL SP. Z O.O. to także autoryzowany punkt serwisowy. Zajmujemy się naprawami mechanicznymi gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, oferujemy usługi blacharsko- lakiernicze, oraz bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych . Wykonujemy badania techniczne pojazdów, montaż urządzeń do zasilania gazem oraz diagnostykę pojazdów.

TORITAL SP. Z O.O. prowadzi także sprzedaż hurtową i detaliczną części zamiennych, akcesoriów i artykułów motoryzacyjnych.